Přihlašovací údaje
Německo, Francie 2017 výsledná tabulka tipů
datumdomácíhostékonec Taťka Bohčata Pája Jarča Maja Peťa Meťa Mamka Líša Jirka Oví Mumunek Kuba
05. 5. 16:15 Švédsko Rusko 1:2 2:3 1 3:1 0 3:2 0 2:3 1 3:1 0 2:4 1 2:4 1 3:2 0 3:2 0 2:4 1 2:3 6 2:3 1 3:1 0
05. 5. 16:15 Finsko Bělorusko 3:2 4:2 8 3:1 8 5:2 6 1:0 6 3:1 8 3:0 6 4:0 5 2:3 0 3:1 8 4:1 5 3:1 8 2:1 6 4:2 16
05. 5. 20:15 USA Německo 1:2 2:4 5 5:3 0 2:3 6 4:5 6 1:2 10 5:1 0 3:1 0 2:3 6 2:3 6 5:2 0 3:1 0 3:2 0 4:3 0
05. 5. 20:15 Česko Kanada 1:4 4:3 0 2:3 5 1:2 6 3:4 6 2:4 8 4:3 0 1:4 10 3:2 0 1:4 10 1:4 10 2:1 0 1:3 8 2:4 8
06. 5. 12:15 Lotyšsko Dánsko 3:0 4:2 5 4:2 5 2:3 0 3:2 6 2:3 0 1:3 0 3:1 8 3:2 6 2:3 0 2:4 0 2:3 0 1:4 0 1:3 0
06. 5. 12:15 Švýcarsko Slovinsko 5:4 6:2 1 4:1 1 5:1 2 2:3 0 4:1 1 4:3 1 3:0 1 3:2 1 3:1 1 5:1 1 4:1 1 2:1 1 5:0 1
06. 5. 16:15 Slovensko Itálie 3:2 5:3 1 5:1 1 4:0 1 1:3 0 4:0 1 3:1 1 4:0 1 3:2 2 2:0 1 5:2 1 2:0 1 3:2 2 4:1 1
06. 5. 16:15 Bělorusko Česko 1:6 3:5 5 1:5 8 3:1 0 3:1 0 1:3 6 2:4 5 0:3 5 2:3 5 1:3 6 2:4 5 1:3 6 1:3 6 1:4 6
06. 5. 20:15 Německo Švédsko 2:7 3:2 0 0:3 5 2:3 1 2:1 0 1:3 5 2:4 6 1:4 5 2:3 6 2:3 1 2:4 6 2:4 6 2:4 6 4:3 0
06. 5. 20:15 Norsko Francie 3:2 5:4 6 1:3 0 2:3 0 2:1 6 3:2 10 3:1 8 1:3 0 3:2 10 3:1 8 3:2 10 2:3 0 2:3 0 1:3 0
07. 5. 12:15 Itálie Rusko 1:10 3:4 5 2:5 5 1:9 8 0:3 5 0:4 5 1:7 6 0:4 5 1:5 6 0:5 5 1:6 6 0:5 10 1:3 6 1:6 6
07. 5. 12:15 Slovinsko Kanada 2:7 2:5 6 1:7 8 1:11 5 1:3 5 0:4 5 1:5 5 0:5 6 2:5 6 0:6 5 1:5 5 1:4 5 0:5 6 1:4 5
07. 5. 16:15 USA Dánsko 7:2 3:4 0 4:1 5 4:2 6 2:4 0 3:1 5 4:2 6 1:3 0 3:2 6 2:3 0 4:2 6 4:2 6 3:1 5 4:1 5
07. 5. 16:15 Finsko Francie 1:5 4:2 0 3:0 0 2:1 0 2:0 0 3:2 0 4:0 0 4:1 0 3:2 0 4:1 0 4:2 0 3:1 0 3:1 0 5:2 0
07. 5. 20:15 Lotyšsko Slovensko 3:1 3:4 0 2:4 0 2:3 0 2:1 8 2:3 0 1:4 0 2:4 0 2:3 0 3:2 8 4:2 6 1:3 0 1:3 0 2:3 0
07. 5. 20:15 Norsko Švýcarsko 0:3 4:2 0 3:4 5 2:3 1 2:3 6 2:4 5 1:3 8 0:2 8 3:2 0 2:4 5 3:2 0 0:2 8 4:1 0 0:2 8
08. 5. 16:15 Německo Rusko 3:6 4:3 0 1:5 5 2:4 5 2:3 5 1:4 6 2:6 8 1:4 6 2:3 5 3:5 8 2:6 8 2:4 5 2:4 5 2:1 8
08. 5. 16:15 Bělorusko Kanada 0:6 2:4 5 0:5 16 1:3 5 1:7 6 1:5 5 1:6 8 1:4 5 2:5 5 1:6 8 1:8 10 1:5 5 1:6 8 1:5 5
08. 5. 20:15 USA Švédsko 4:3 3:2 6 1:3 0 2:3 0 1:3 0 1:4 0 2:5 0 2:4 0 2:3 0 2:3 0 2:4 0 1:3 0 2:3 0 4:2 8
08. 5. 20:15 Finsko Česko 3:4 3:5 1 3:1 1 2:1 0 2:1 0 2:4 1 1:4 1 1:5 2 2:3 1 2:3 1 2:4 1 3:5 1 1:3 1 1:4 1
09. 5. 16:15 Itálie Lotyšsko 1:2 2:6 5 2:4 5 1:4 6 1:4 6 1:3 8 2:4 5 1:3 8 2:3 6 1:5 6 2:4 5 1:3 8 1:2 10 3:1 0
09. 5. 16:15 Slovinsko Norsko 1:5 2:4 5 5:2 0 1:5 10 0:4 6 1:3 6 4:3 0 1:4 8 2:3 5 1:4 8 2:4 5 1:3 6 1:3 6 2:3 1
09. 5. 20:15 Slovensko Dánsko 3:4 4:3 0 4:1 0 2:3 1 1:3 1 3:1 0 3:2 0 3:2 0 2:3 1 2:3 1 4:2 0 3:2 0 1:3 1 2:3 9
09. 5. 20:15 Švýcarsko Francie 3:4 4:3 0 4:1 0 2:1 0 2:3 1 3:2 0 3:1 0 4:2 0 3:2 0 4:3 0 4:2 0 2:1 8 1:4 1 4:2 0
10. 5. 16:15 USA Itálie 3:0 5:2 6 4:2 5 4:1 6 4:2 5 4:1 6 5:1 5 5:0 6 3:2 6 3:1 8 6:1 5 5:1 5 3:1 8 5:1 5
10. 5. 16:15 Švýcarsko Bělorusko 3:0 2:3 0 3:2 6 3:2 6 4:3 5 4:1 6 4:2 5 3:1 8 3:2 6 3:1 8 4:2 5 2:1 1 3:1 8 3:0 10
10. 5. 20:15 Slovensko Německo 2:3 3:4 1 2:3 2 1:3 1 3:4 1 1:4 1 1:3 1 1:3 1 3:2 0 2:3 13 2:5 1 3:2 12 1:3 1 1:4 1
10. 5. 20:15 Finsko Slovinsko 5:2 4:2 8 3:1 5 5:0 6 4:1 6 5:0 6 4:1 6 4:0 5 5:2 10 3:1 5 4:1 6 5:1 8 5:1 8 4:0 5
11. 5. 16:15 Rusko Dánsko 3:0 6:2 5 7:3 5 4:1 6 4:1 8 6:0 6 4:1 6 5:1 5 3:2 6 3:1 8 6:1 5 5:1 5 5:2 6 5:1 5
11. 5. 16:15 Česko Norsko 1:0 4:2 1 5:1 1 3:2 6 2:3 0 4:1 1 5:2 1 4:0 1 3:2 1 3:2 8 4:2 1 4:2 1 4:2 1 6:2 1
11. 5. 20:15 Švédsko Lotyšsko 2:0 3:2 5 3:0 8 3:0 8 3:1 6 4:1 5 5:1 5 5:1 5 5:2 5 3:2 5 4:1 5 5:1 5 4:1 5 4:0 6
11. 5. 20:15 Kanada Francie 3:2 4:3 6 7:1 5 7:0 5 4:1 5 6:2 6 6:2 12 7:0 5 5:2 6 5:1 5 6:2 6 5:2 6 5:2 6 3:1 8
12. 5. 16:15 Švédsko Itálie 8:1 3:2 5 3:1 6 4:0 5 3:0 5 5:0 10 4:2 5 4:0 5 5:2 5 5:3 5 5:0 5 5:1 6 4:2 5 5:1 6
12. 5. 16:15 Česko Slovinsko 5:1 6:1 8 2:1 6 5:1 10 2:1 6 4:0 6 3:2 5 4:1 8 3:2 5 3:0 5 4:2 5 4:1 8 4:1 8 3:1 6
12. 5. 20:15 Dánsko Německo 3:2 2:3 2 2:4 0 3:4 0 2:3 0 1:3 0 1:2 0 0:3 0 3:2 2 3:4 0 2:4 0 2:3 0 2:3 0 1:3 0
12. 5. 20:15 Francie Bělorusko 4:3 3:2 1 2:4 0 3:1 1 3:2 1 3:1 1 3:1 1 5:1 1 3:2 1 3:1 1 3:0 1 1:2 8 5:1 1 3:2 9
13. 5. 12:15 Lotyšsko USA 3:5 3:4 1 2:4 6 2:5 8 1:3 6 2:4 6 2:4 6 1:3 6 2:3 1 1:3 6 2:4 6 1:3 6 1:5 6 1:6 5
13. 5. 12:15 Norsko Finsko 2:3 2:4 1 1:5 1 2:4 1 2:1 0 1:2 1 2:3 8 1:2 1 2:3 2 1:3 1 1:3 1 0:2 1 1:3 1 1:2 8
13. 5. 16:15 Rusko Slovensko 6:0 5:2 5 3:1 5 3:2 5 3:1 5 5:1 5 6:2 6 5:0 8 5:2 5 5:1 5 5:2 5 5:2 5 4:1 5 4:2 5
13. 5. 16:15 Slovinsko Bělorusko 2:5 2:4 8 4:2 0 1:3 5 2:4 8 2:3 6 3:1 0 1:2 1 2:3 6 2:3 1 2:4 8 2:3 6 1:2 5 3:2 0
13. 5. 20:15 Itálie Německo 1:4 2:5 6 2:4 8 1:5 8 2:3 5 1:4 10 1:3 8 0:3 6 2:3 5 1:3 8 1:4 10 1:3 8 1:4 10 1:3 8
13. 5. 20:15 Kanada Švýcarsko 2:3 4:2 0 4:1 0 3:1 0 4:2 0 4:2 0 5:2 0 4:1 0 5:2 0 4:2 0 5:1 0 4:1 0 5:1 0 6:1 0
14. 5. 16:15 Slovensko USA 1:6 3:2 0 1:4 6 2:3 5 2:3 5 1:4 6 1:5 8 0:3 5 2:3 5 1:3 6 1:6 10 1:3 6 1:5 8 2:5 5
14. 5. 16:15 Francie Česko 2:5 2:5 10 2:5 10 3:2 10 1:4 6 2:4 8 3:5 8 3:2 10 2:3 6 3:2 0 2:4 8 2:4 8 3:2 0 1:3 5
14. 5. 20:15 Dánsko Švédsko 2:4 2:3 8 0:3 5 2:4 10 1:3 6 2:5 8 1:4 8 0:4 6 2:3 8 2:4 10 1:4 8 2:4 10 3:5 6 0:4 6
14. 5. 20:15 Švýcarsko Finsko 2:3 3:4 6 1:3 1 1:2 1 2:4 1 3:2 0 3:2 10 2:3 10 2:3 2 3:2 10 4:2 10 3:2 10 3:2 10 3:2 10
15. 5. 16:15 Dánsko Itálie 2:0 4:2 6 2:3 0 3:1 6 1:3 0 4:1 5 5:2 5 2:1 8 3:2 5 3:1 6 4:1 5 2:1 8 4:1 5 3:1 6
15. 5. 16:15 Kanada Norsko 5:0 5:3 6 4:0 8 4:2 5 3:1 5 5:1 8 6:2 5 2:0 6 3:2 5 6:1 6 5:1 8 3:1 5 6:2 5 6:1 6
15. 5. 20:15 Rusko Lotyšsko 5:0 6:2 5 7:1 5 4:3 5 2:3 0 6:2 5 6:3 5 5:0 10 6:2 5 3:2 5 5:2 6 4:1 5 6:1 6 4:1 5
15. 5. 20:15 Francie Slovinsko 4:1 4:2 8 3:1 8 4:2 8 4:1 10 4:1 10 4:2 8 5:1 8 3:2 5 4:1 10 4:1 10 2:1 6 4:1 10 4:2 8
16. 5. 12:15 Švédsko Slovensko 4:2 4:2 10 3:1 6 3:0 5 3:2 8 4:0 6 4:1 8 5:1 5 5:2 8 5:1 5 5:2 8 4:1 8 4:2 10 5:1 5
16. 5. 12:15 Bělorusko Norsko 4:3 3:2 6 3:1 5 2:3 0 1:3 0 1:3 0 2:4 0 0:2 0 2:3 0 1:4 0 2:4 0 3:2 6 2:4 0 3:2 1
16. 5. 16:15 Rusko USA 3:5 4:2 0 3:1 0 3:2 0 2:3 5 4:2 0 5:3 0 4:1 0 3:2 0 4:2 0 5:3 0 4:2 0 5:3 0 4:3 0
16. 5. 16:15 Česko Švýcarsko 1:3 5:3 0 3:1 0 2:3 1 2:1 0 4:2 0 3:1 0 1:0 0 3:2 0 3:2 0 4:3 0 3:2 0 4:3 1 4:2 0
16. 5. 20:15 Německo Lotyšsko 4:3 4:2 1 3:1 1 3:2 1 3:2 1 2:3 0 3:1 1 3:1 1 2:3 0 3:1 1 4:2 1 3:2 1 3:1 1 4:2 1
16. 5. 20:15 Kanada Finsko 5:2 3:2 6 3:1 5 3:1 5 2:3 0 4:1 6 4:1 6 4:1 6 3:2 6 6:0 10 5:2 10 3:1 5 5:1 8 5:1 8
18. 5. 16:15 USA Finsko 0:2 2:3 5 3:1 0 4:2 0 3:2 0 5:2 0 5:3 0 2:3 2 2:3 5 4:1 0 4:1 0 4:2 0 5:2 0 5:1 0
18. 5. 16:15 Rusko Česko 3:0 4:3 5 1:2 0 3:1 8 2:3 0 4:3 1 3:4 0 2:3 0 2:3 0 4:2 8 5:2 6 3:1 8 4:2 5 3:2 1
18. 5. 20:15 Kanada Německo 2:1 3:4 0 3:1 8 3:1 16 3:1 8 5:1 12 5:3 10 5:1 12 5:2 5 4:2 5 5:1 12 5:1 6 6:1 12 3:1 8
18. 5. 20:15 Švýcarsko Švédsko 1:3 3:4 5 1:3 10 2:3 8 2:4 6 4:3 10 4:2 0 0:3 8 2:3 8 2:4 6 2:4 6 2:3 8 4:3 0 3:5 6
20. 5. 15:15 Kanada Rusko 4:2 2:4 0 3:2 8 1:2 0 3:2 8 3:2 8 5:3 12 3:1 6 2:3 0 4:3 8 2:3 0 3:1 6 3:2 16 2:4 0
20. 5. 19:15 Švédsko Finsko 4:1 3:2 1 2:1 12 2:0 10 1:2 0 4:2 8 3:4 0 2:4 0 3:2 1 4:2 16 3:1 8 3:1 16 4:2 8 4:1 10
21. 5. 16:15 Rusko Finsko 5:3 5:2 16 3:1 12 3:0 5 3:2 10 4:2 6 3:1 6 1:3 0 5:2 16 3:1 12 4:1 5 4:1 5 4:1 5 4:1 5
21. 5. 20:15 Kanada Švédsko 1:2 4:3 0 1:3 1 3:0 0 3:1 0 3:1 0 2:4 1 4:1 0 3:2 0 4:3 0 4:1 0 3:2 16 4:2 0 4:3 6
datumdomácíhostékonec Taťka Bohčata Pája Jarča Maja Peťa Meťa Mamka Líša Jirka Oví Mumunek Kuba
Celkem za tipy 12. 8. 7. 13. 4. 10. 9. 11. 2. 3. 1. 5. 6.
238 263 265 231 284 256 259 239 312 287 324 279 278
    použito                                                                                                                                                                                                                                    
    použito                                                                        
ztráta na prvního náskok před dalším -86   +7 -61   +4 -59   +2 -93 -40   +5 -68   +17 -65   +3 -85   +1 -12   +25 -37   +3   +12 -45   +1 -46   +13
Tabulka tipů na pořadí
pořadí Taťka Bohčata Pája Jarča Maja Peťa Meťa Mamka Líša Jirka Oví Mumunek Kuba
1.Švédsko Kanada5 Švédsko15 Kanada5 Norsko0 Česko0 Kanada5 Kanada5 Švédsko15 Kanada5 Kanada5 Kanada5 Kanada5 Finsko5
Rusko2 Švédsko7 Rusko2 USA0 Kanada2 USA0 Kanada2 Česko0 Kanada2 Kanada2 Kanada2 Kanada2 Rusko2
2.Kanada Švédsko5 Rusko5 Finsko5 Finsko5 Rusko5 Rusko5 Finsko5 Kanada15 Rusko5 Rusko5 Česko0 Rusko5 Česko0
Kanada7 Kanada7 Kanada7 Kanada7 Švýcarsko0 Kanada7 Švédsko2 Rusko2 Švédsko2 Švédsko2 USA0 USA0 USA0
3.Rusko Česko0 Kanada5 Česko0 Rusko15 Kanada5 Švédsko5 Česko0 Česko0 Švédsko5 Švédsko5 Švédsko5 Česko0 Kanada5
USA0 USA0 USA0 Švédsko2 USA0 Česko0 Česko0 Kanada2 Rusko7 Rusko7 Švédsko2 Rusko7 Švédsko2
4.Finsko Rusko5 Česko0 Švédsko5 Česko0 Německo0 USA0 Rusko5 Německo0 Norsko0 USA0 Rusko5 USA0 Rusko5
Švédsko2 Česko0 Švédsko2 Rusko2 Rusko2 Švýcarsko0 Finsko7 Švédsko2 USA0 USA0 Rusko2 Švýcarsko0 Kanada2
Celkem 26 39 26 31 14 22 26 36 26 26 21 19 21
4. -13 +4
1. +3
4. -13
3. -8 +5
8. -25
5. -17 +1
4. -13
2. -3 +5
4. -13
4. -13 +4
6. -18 +2
7. -20 +5
6. -18 +2